Kurumsal

Mt led light logo

MT Led Aydınlatma & Gergi Tavan

MT Led Aydınlatma ve Gergi Tavan firmamız 2018 yılında Alanya’da kurulmuştur. Firmamız kendi alanında uzman ekibimizle Mimari Led Aydınlatma projeleri, Led Aydınlatma ürünleri ve Gergi Tavan tasarım ve uygulamaları yapmaktayız.

MT Led Aydınlatma & Gergi Tavan

MT Led Light Modern binalardaHotellerde ve Yeni nesil Residence Binalarda  Dış  cephe led aydınlatmalarında  mimari yapıya görsel detay katmak üzere göz zevkine hitap eden  tasarımlar yapmaktadır.

Tasarımları ve uygularımını yapmakta olduğumuz mimari led aydınlatma projelerinde sadece yapıya estetik katmakla kalmayıp çevre ve yapının bulunduğu konuma görede aydınlatma projeleri hazırlıyoruz. Bina Led Giydirme, Yazı yazma, görsel detay  gösterme özelliklerine sahip olan kendi üretimimiz  ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratıyoruz.

MT Led Light olarak mimari yapının proje mimarı tarafından hazırlanan proje hatlarına dikkat ederek  ürettiğimiz ve farklı amaçlar için kullanılan kontrol edilebilir aydınlatma teknolojisi olan dmx linear ve dmx pixel ürünlerimizi binalarda kontür, çizgisel veya noktasal hatları vurgulamak için kullanıyoruz. Cephe boyama yani kontrol edilebilir RGB DMX Wallwasher ve DMX Garden ürünlerimiz sayesinde ise geniş ve yüksek cepheleri renklendirerek farklı ambiyanslar orataya çıkartıyoruz. Ürünlerimizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her ürünün firmamızda üretilmesidir. Kullanım alanlarına göre özel olarak ürettiğimiz ürünlerimizin decoder ya da converter kullanmıyoruz.